O firmě

Společnost Josef Šustr s.r.o. nabízí těžbu dřeva za pomocí harvestorové technologie na území celé České republiky.

Dobrý den. Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Josef Šustr. Narodil jsem se a žiji v krásném, ale zároveň i drsném kraji v podhůří jesenicka, ve městě Rýmařov.

Les se stal mou vášní již v dětství. Vlastně dnes mohu poděkovat svému otci, za kterým jsem do lesa chodíval a sledoval ho při práci s lesní technikou. Sbíral jsem obrázky všech dostupných lesních strojů a zařízení a nechal se fascinovat jejich výkonem.

Poté vše dostalo rychlý spád. Učiliště zaměřené na lesnictví. Po studiu, první práce v lese. Použití ruční techniky ke kácení stromů a jejich transport k zákazníkovi.

Přestože jsem si na namáhavou ruční práci zvykl, stále mne to táhlo k strojní technologii, která jednoznačně celý proces těžby dřeva urychluje a hlavně se práce v lese stane bezpečnější.

V roce 2008 jsem si pořídil první harvestor. Konečně jsem si splnil sen a vyrazil na těžbu. Díky studiu na lesnické škole jsem využil získané znalosti a lesní techniku si servisuji sám nebo za pomoci svých přátel.

Vzhledem k rostoucí poptávce po těžbě dřeva na území celé ČR, jsem pořídil další lesní stroje. Dnes jich ve vozovém parku mám celkem 9. Tyto obsluhují léty protřelí specialisté.

Uplynulo několik dalších let mého podnikání v lesnictví a nastal čas posunout firmu opět o stupeň výš. Proto jsem v roce 2016 založil společnost pod názvem Josef Šustr s. r.o.

Nyní je moje firma připravena zákazníkům za pomoci harvestorové technologie, splnit veškeré požadavky spojené s těžbou dřeva.

Chcete nás kontaktovat?

Vytvořte si webové stránky zdarma!

© Josef Šustr s.r.o., Jamartice 128, 795 01 Rýmařov, tel. 608 633 269 | epartak.cz